Hakkımızda

FKD

MÜHENDİSLİK

FKD Mühendislik, kuruluş tarihinden itibaren gelişim içinde bulunarak, tüm mekanik tesisat işlerini yapma becerisine ulaşmıştır. Şu an itibariyle firmamız bünyesinde çalışmakta olan personel sayısı da en üst seviyelere ulaşmış bulunmaktadır. Teknolojik gelişmeler çerçevesinde, tamamen uzmanlık ve kaliteyi benimseyen bir firma olarak müşterilerimize verimli, çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeyen uygun maliyetler ile hizmet sunmaktayız.

Misyon&Vizyon

MİSYONUMUZ

Bugün 60 personeli ile ağırlıklı olarak hizmet verdiğimiz Marmara Bölgesi sınırlarını aşarak tüm yurtiçi ve yurtdışı projelerinde hizmet vermek ve bunu yaparken sektörde öncü yeniliklere imza atmak, teknolojiyi en verimli şekilde kullanmak önümüze çizdiğimiz yoldur. Firma olarak bu sürece ivme katmak ve çeliği sadece endüstri tesislerinde değil konut projeleri gibi güncel hayatın içinde de yaygınlaştırmak hedefimizdir. FKD MÜHENDİSLİK olarak istihdam sayımızı iş hacmimize paralel olarak arttırmayı ve bölge kalkınmasına katkıda bulunmayı milletine karşı bir sorumluluk duyguları ile vazife edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Şirketimiz kuruluşundan bu yana her zaman kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Hizmet ağı oldukça geniş olan çelik konstrüksiyon ve borulama sektöründe emniyetli olduğu kadar estetik ve ergonomik yapılar projelendirmek, inşa etmek ve hizmete sunmak şirketimizin temel ilkelerindendir. Her zaman nitelikli personel ile çalışmayı ilke edinmiş olan firmamız, iş sağlığı ve teknik emniyet politikalarından da asla taviz vermez. Müşterilerini dinleyen ve ortak paydada buluşabilen, ihtiyaçları tespit edip en ekonomik yöntemlerle çözüme ulaştıran şirketimiz bilir ki; en iyi reklam müşteridir.